Dom

Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. profil firmy

profil firmy

Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd jest przedsiębiorstwem integrującym profesjonalne badania, projektowanie, handel wewnętrzny i handel międzynarodowy. Zajmujemy się głównie sprzętem do masażu, takim jak pistolet do masażu, masażer szyi, masażer nóg i masażer stóp, sprzęt do pielęgnacji skóry i opieki zdrowotnej. Nasze produkty posiadają certyfikat CE, Rohs, FCC, UL na rynek międzynarodowy. A produkty mają patenty, aby bezproblemowo sprzedawać się na całym świecie. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu zdobyliśmy udział w rynku w USA, Ameryce Południowej, Europie, Australii, Azji Południowo-Wschodniej itp. Zbudowaliśmy długoterminową współpracę z naszymi klientami na całym świecie dzięki naszej konkurencyjnej cenie, niezawodnej jakości, doskonałej obsłudze i potwierdzeniu na czas wysyłki. Nasze obiekty i kontrola jakości na wszystkich etapach produkcji pozwalają nam zagwarantować całkowitą satysfakcję klienta. Terminowa i skuteczna obsługa, kompletny system klienta to klucz do utrzymania relacji z klientem. Przywiązujemy większą wagę do każdej części produkcji, aby potwierdzić jakość produktu. Każdy pracownik fabryki zna szczegóły jakości produktów. Usługa OEM i ODM jest dla nas dostępna. I zapraszamy naszych klientów, aby powiedzieli nam swoje specyficzne wymagania dotyczące wszelkich modyfikacji, których potrzebowali. Zapraszamy do odwiedzenia nas. Jesteśmy oddani najbardziej niezawodnemu dostawcy i chcielibyśmy podzielić się koncepcją jakości i obsługi z całym światem.

Zobacz więcej O nas
nasza firma

jesteśmy szeroko i szybko rozpoznawani w produktach do masażu na chińskim rynku krajowym.A naszą filozofią zarządzania jest przywiązywanie dużej wagi do jakości i wydajności naszych produktów, aby utrzymać długoterminową współpracę z naszymi klientami.I nadal rozwijamy nasz rynek zagraniczny.Serdecznie zapraszamy partnerów biznesowych z całego świata do budowania długoterminowej współpracy.

Nasze produkty posiadają certyfikat CE, Rohs, FCC, UL na rynek międzynarodowy.A produkty mają patenty, aby bezproblemowo sprzedawać się na całym świecie.

Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd.
1
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Eksporter

Firma Handlowa

marki : Welltek/OEM

Ilość pracowników : 50~100

Coroczne wyprzedaże : 5 million -10 million

pc Export : 80% - 90%

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen Welltek Technology Co., Ltd. Certyfikaty